Sami Bor ismi, başarıyı tarif ediyor

Yayınlanma Zamanı : 13 Temmuz 2018 Saat: 13:06

Sami Bor ismi, başarıyı tarif ediyor

İskenderunlu gözde işadamı Sami Bor, Suudi Arabistan’da girişimcilikteki başarısını Beyzade Life Restaurant’la zirveye taşıdı. Suudi Arabistan’ın en prestijli ve güzel restaurantını açarak, Türk Mutfağı’nın en lezzetli ürünlerini sunan Sami Bor, 20 yıldır üstün bir performansla çalıştığı hizmet sektöründeki başarısını Riyad’ta açtığı Beyzade Life ile taçlandırdı.

Zengin mutfağı ve 5 yıldızlı servisiyle büyük ilgi gören Beyzade Life Restaurant, kısa sürede sadece Riyad’ta değil, Suudi Arabistan’ın tüm şehirlerinden gelen protokol ve iş dünyasının uğrak yeri haline geldi.

İskenderun’da çok sevilen ve uzun yıllar Pınarbaşı Caddesi’nde esnaflık yapan güzel kalpli insan Hasan Bor’un oğlu olan Sami Bor, 30 yıldır çalıştığı ve tırnaklarını kazıya kazıya başarı çıtasını yükselttiği hizmet sektöründe Suudi Arabistan’ın en gözde isimlerinden biri oldu.

 

Riyad’ta açılan Beyzade Life’nin inşaat aşaması ve tüm dekorlarıyla birebir ilgilenen Sami Bor, yüzlerce çalışanına da önemli bir iş kapısı sağladı. İskenderun’dan Suudi Arabistan’a giden yüzlerce aileye de umut olan Sami Bor, bölgede çok sevilen bir isim.

Başarılarıyla gurur duyan ve mütevazı kişiliğini korumayı başaran Sami Bor, “Çalışmaya başladığım ilk günkü gibi heyecanlıyım. İşte başarımın sırrı bu… Bu gurur, sadece benim değil, birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarımındır” sözleriyle ekip anlayışını da ortaya koydu.

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • YILLAR ÖNCE 5 YILA YAKIN ZAMAN DİLİMİ İÇİNDE YANINDA ÇALIŞTIM BEN ADANALIYIM SAMİ ABİ ONCELIKLE DİSİPLİNLİ BUDA BAŞARIYI GETIRIR.CALIŞKANDIR MÜTEVAZI BİR İNSANDIR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.
    15 Temmuz 2018 09:12
  • Çok değerli ve çok kıymetli şehmus bey.dostum ,arkadaşım,abim. Bana göstermiş olduğunuz bu değer ve kıymet için size çok çok tşk eder saygılarımı sunarım. Sizin bizlere gösterdiğiniz bu ilgi ve alaka bizleri Herzaman daha doğru daha dürüst ve daha cesur davranmamızı. Çevremize daha’da büyük umut olmamızı sağladığınız için ayrıca tşk ederim. Saygı ve sevgilerimle.
    13 Temmuz 2018 14:33

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"