Anguslar için çözüm aradılar

Yayınlanma Zamanı : 13 Temmuz 2018 Saat: 20:36

Anguslar için çözüm aradılar

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) tarafından organize edilen, ‘Angusların İskenderun Limanı’ndan tahliyesi, kentimize zararları ve çözüm önerileri’ konulu toplantı İTSO Mavi Salonda gerçekleştirildi.


Düzenlenen toplantıya, oda başkanları, mahalle muhtarları, STK ve sendika temsilcileri, gazeteciler ve vatandaşlar katıldı.


Angusların tahliyesi esnasındaki koku sorununun en asgariye indirilmesi veya tamamen ortadan kaldırılması hususunda görüşlerini açıklayan katılımcılar, farklı önerilerde bulundu.
Toplantı sonunda, öncelikle bir komite oluşturularak konunun takip edilmesine, LİMAK yönetiminin koku ve sivrisinek sorunun ortadan kaldırılması yönünde etkin tedbirler alması için istişarede bulunulmasına, sorunun devam etmesi durumunda kamuoyu oluşturularak, tahliyenin başka bir limana kaydırılması yönünde çalışma yapılmasına karar verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"