Tam gün hedefine doğru adım adım

Yayınlanma Zamanı : 14 Temmuz 2018 Saat: 9:25

Tam gün hedefine doğru adım adım

Hatay Valisi Erdal Ata, Antakya Güzelburç, Serinyol ve Kisecik Mahallelerinde yapımı devam eden okulların inşaatlarını gezerek, incelemelerde bulundu.

Vali Ata, incelemelerde inşaat çalışmalarında gelinen nokta hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve YİKOB yetkililerinden bilgiler aldı.

Önümüzdeki yıl tam gün eğitime geçme hedefini gerçekleştirmek amacıyla Hatay’daki derslik sayısının artırılması çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden Vali Erdal Ata, “Daha müreffeh bir geleceğe ulaşmak için eğitim-öğretim ülkemiz için en öncelikli yatırım alanıdır. 12 derslikli Kisecik Ortaokulu, 24 derslikli Güzelburç Ortaokulu ve 12 derslikli Serinyol 100. Yıl İlkokulu tamamlandığında eğitim-öğretime 48 derslik kazandırmanın yanında, derslik başına düşen öğrenci sayısında 25 olan hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"