Zeka küpü öğrenciler Payas’ta

Yayınlanma Zamanı : 12 Temmuz 2018 Saat: 11:28

Zeka küpü öğrenciler Payas’ta

Payas Belediyesi ve ilçe milli eğitim müdürlüğü iş birliğiyle yürütülen “Tarık Projesi” kapsamında ilk, ortaokul ve lise öğrencilerine 23 bin 450 adet sınava hazırlık kitabı ve 544 adet zeka oyunu seti dağıtıldı. 2018-2019 eğitim öğretim yılında ilçedeki öğrencilerin geleceğe olan bakış açılarını daha verimli hale getirmek adına hazırlanan projenin eğitime büyük katkı sunacağını söyleyen Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, güzel bir geleceğin yalnızla eğitimle mümkün olabileceğine dikkat çekti.

Eğitimin, bir milletin kaderini belirlediğini söyleyen Altan, “Çağdaş medeniyet kapıları ancak eğitimle aralanır. Eğitim kalitesinin artması adına devletimiz her türlü imkânlarını kullanıldığı gibi bizler de belediye olarak eğitime desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Daha iyi bir gelecek sunabilmek için öğrencilerimize deneme sınavları yaptık. Her türlü sorunun çözümü için verilecek cevabın eğitim olduğunu hiçbir zaman unutmamamız gerekiyor. Okul öncesinden başlayarak eğitimin tüm kademelerinde nasıl daha iyi bir eğitim verilebileceğini anlatıp, eğitimi iyi hale getirmek için elimizden geleni yapacağız. Tarık Projemiz de bunlardan bir tanesi. Projede emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"