Adı, eğitim verdiği kurumda yaşatılacak

Yayınlanma Zamanı : 12 Temmuz 2018 Saat: 11:50

Adı, eğitim verdiği kurumda yaşatılacak

Geçtiğimiz aylarda ani bir şekilde vefat eden Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kursu Eğitmeni Ahmet Serdar Vayısoğlu, HATMEK’te anıldı.

KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerler için düzenlenen sertifika töreninde gerçekleşen anma etkinliğine Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Bozkurt, Eğitmen Ahmet Serdar Vayısoğlu’nun eşi ve oğlu, kursiyerler ve sevenleri katıldı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerin anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende, kısa bir konuşma yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Vayısoğlu’nun ani vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Merhum eğitimci kardeşimiz herkesin sevdiği bir insandı. Aramızdan erken ayrılması hepimizi derinden üzdü. Adını yaşatmak amacıyla HATMEK’te bir sınıfımıza Serdar Vayısoğlu adını vereceğiz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır dilerim” ifadelerini kullandı.

Anma etkinliğinin ardından Başkan Savaş ve merhumun eşi kursiyerlere sertifikalarını takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"