Toplu taşımada dönüşüm sırası Belen’de

Yayınlanma Zamanı : 06 Temmuz 2018 Saat: 11:44

Toplu taşımada dönüşüm sırası Belen’de

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından projelendirilen Ulaşım Ana Planı çalışmaları kapsamında toplu taşıma araçlarının dönüşüm işlemleri ile ilgili çalışmalar Belen’de devam ediyor. İlk olarak Harbiye bölgesinde uygulanarak, dönüşüm süreci tamamlanan ve ikinci adım olarak düşünülen Üniversite-Serinyol Bölgesi ile ilgili dönüşüm süreci işlemlerinde HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı, projede son aşamaya geldi.

Antakya- Defne ilçesi merkez kooperatifleri ve Belen ilçesiyle ilgili dönüşüm projelerini de hayata geçirmek adına çalışmaları hızlandıran HBB, hazırlamış olduğu proje çalışması ve UKOME kararı ile dönüşüm sürecini hakkında Belenli şoför esnafını bilgilendirdi.

Belen’de toplu taşıma faaliyetinde bulunan S.S. 34 nolu Belen Mot. Taş. Kooperatifi ve S.S. 83 nolu Cırtıman Motorlu Taşıtlar Kooperatifi olmak üzere 2 toplu taşıma kooperatifine üye esnafla bilgilendirme toplantısı yapılan HBB yetkilileri, Belen’de dönüşüm sürecinin bir an önce tamamlanması ile vatandaşlara çağdaş, kaliteli ve konforlu toplu taşımacılık hizmeti verilmesini amaçladıklarını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"