Çocuklar bu atları çok sevdi

Yayınlanma Zamanı : 06 Temmuz 2018 Saat: 10:59

Çocuklar bu atları çok sevdi

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Jokey Kulübü iş birliği ile hazırlanan ‘Pony Club Şehrinize Geliyor’ etkinliği kapsamında Hatay’a gelen Pony cinsi atlar, Hataylı çocukların yüzünü güldürdü.

Geleceğimizin mimarı olan çocukların hem kültürel ve fiziksel gelişimine katkı sunmak, hem de küçük yaşta hayvan sevgisini aşılamak amacıyla gerçekleşen etkinlikte ata binmenin mutluluğunu yaşayan minik çocuklar, oldukça keyifli bir tatil günü geçirdi. Pony cinsi atları ilk kez yakından görme ve onlara dokunma imkânı bulan çocuklardan bazıları atlara dokunmak için korkarken, kulüp yetkilileri çocuklara korkularını yenmeleri için yardımcı oldu.

Çocuklarının eğlenceli anlarına tanık olan aileler de, farkındalık yaratan etkinliğe vesile olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini iletirken, bu tür etkinliklerin çocuklar üzerindeki olumlu etkilerine vurgu yaptı.

ÇOCUKLAR BU ETKİNLİĞİ ÇOK SEVDİHatay Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Jokey Kulübü iş birliği ile hazırlanan ‘Pony Club Şehrinize Geliyor’ etkinliği kapsamında Hatay’a gelen Pony cinsi atlar…https://sozgazetesi.com.tr/2018/07/06/cocuklar-bu-etkinligi-cok-sevdi/

Söz Gazetesi paylaştı: 6 Temmuz 2018 Cuma

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"