İskenderun ortak paydasında buluştular

Yayınlanma Zamanı : 02 Temmuz 2018 Saat: 14:01

İskenderun ortak paydasında buluştular

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçeye en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olan önemli isimleri arka arkaya konuk etti. Başkan Seyfi Dingil’in yoğun ziyaretçi trafiğinin ilk konuğu İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk olurken, Başkan Seyfi Dingil daha sonra sırasıyla İskenderun Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Yarbay Çağın Taşkın, İskenderun Gümrük Bölge Müdürü Ali Aygün, İskenderun Ticaret Odası Başkanı Levent Yılmaz ve İskenderun Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu’yu ağırladı.

“İskenderun için birlikte çalışmaya devam”

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, kentte başarılı çalışmalar yaptığına dikkat çeken Başkan Seyfi Dingil, “Sayın Kaymakamımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Kentimize ve bölgemize verdiği katkılardan ve hizmetlerinden ötürü Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. Sağolsun Sayın Kaymakamımız her projemizde her çalışmamamızda yanımızda oluyor, destek veriyor. İskenderun için birçok önemli projeye birlikte imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

“Odalarımızın her zaman yanındayız”

İskenderun ile ilgili yeni projelerin konuşulduğu ve istişarede bulunulduğu ziyaretlerde de İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İskenderun’u daha ileriye taşıma noktasında 7/24 hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Hep beraber el birliğiyle şehrimize ve esnaflarımıza faydalı çalışmalar yapmanın mücadelesi içerisindeyiz. Hepimizin amacı; İskenderun’a hizmet etmektir. Odalarımızın her zaman yanında ve destekçileriyiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"