Yağmalanan tesis hem yenilendi, hem temizlendi

Yayınlanma Zamanı : 02 Temmuz 2018 Saat: 13:18

Yağmalanan tesis hem yenilendi, hem temizlendi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geçtiğimiz günlerde kimliği belirsiz kişiler tarafından yakılarak yağmalanan Fuat Tosyalı Gençlik ve Spor Merkezi’nin yenilendiğini söyledi. Sporcuların ve vatandaşların daha temiz daha güzel bir ortamda sportif faaliyetlerini yapabilmeleri için çalıştıklarını söyleyen Başkan Seyfi Dingil, tesisteki elektrik aksamının Fen İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından yenilendiğini, temizlik çalışmalarının da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirildiğini söyledi.

Belediye olarak spor tesislerine büyük önem verdiklerini anlatan Başkan Seyfi Dingil, “Sarıseki’de bulunan Fuat Tosyalı Gençlik ve Spor Merkezi’nin yanısıra, kent genelinde bulunan tesislerin genel temizlik işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Bu tesisler kamu malıdır ve halkımız ile sporcularımız tarafından sürekli kullanılmaktadır” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"