Lütfü Savaş, özel kaleminin nikahını kıyarsa

Yayınlanma Zamanı : 21 Haziran 2018 Saat: 17:11

Lütfü Savaş, özel kaleminin nikahını kıyarsa

Hatay Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Orçun Kılıçoğlu, gönlünü kaptırdığı Yrd. Doç. Elif Açıl ile muhteşem bir törenle dünya evine girdi.

Ottoman Palace Otel’de düzenlenen düğün töreni Hatay’ın önemli simalarını buluştururken, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın esprilerle kıydığı nikah töreni oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Çiftin nikâh şahitliğini Hatay Valisi Erdal Ata, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Selim Matkap, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman ve İş Adamı Recep Atakaş yaparken, Başkan Savaş genç çifte mutluluklar dileyerek, nikah defterini takdim etmesi için Vali Ata’ya uzattı.

Hatay Valisi Erdal Ata’da genç çifte mutluluklar dileyerek, nikah cüzdanını güzel gelin Elif Açıl’a teslim etti.

Açıl ve Kılıçoğlu ailelerinin bu özel gününe katılım sağlayan çok sayıda davetli, çiçeği burnunda genç çift ile birlikte gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"