Vergi rekortmenliğini bu yıl da kaptı

Yayınlanma Zamanı : 20 Haziran 2018 Saat: 11:22

Vergi rekortmenliğini bu yıl da kaptı

Hatay Valisi Erdal Ata, il genelinde ödedikleri vergiler ile ülke ekonomisine katkı veren iş insanlarını  gösterdikleri başarı nedeniyle plaket vermeye devam ediyor. Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol’un da eşlik ettiği ziyarette Fil Fitre A.Ş.’ye giden Vali Ata, Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Çirkin’e takdir plaketi vererek tebrik etti.

Vali Erdal Ata, teşekkür ziyaretinde yaptığı değerlendirmede, kamu kaynağını sağlayan en önemli faktörün vergi olduğunu belirterek, “Ülkede kamu hizmetinin ve kamu yatırımlarının finansmanı açısından en önemli etken; işveren ve mükellef sıfatı taşıyan çok değerli iş insanlarımızın sayesindedir. Kendilerine Hatay’a yaptıkları hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyorum.  Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Bununla birlikte vergisini düzenli olarak ödeyen vatandaşlarımıza da bereketli ve bol kazançlar diliyorum ” dedi.

Fil Fitre A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Çirkin ise kazançlarının ülkemizin kalkınması yolunda katkı sunmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek nazik ziyaretinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür etti .

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"