Eski halinden çok daha güzel oldu

Yayınlanma Zamanı : 20 Haziran 2018 Saat: 11:48

Eski halinden çok daha güzel oldu

Tarihi dokuyu koruma ve yaşatma çalışmaları kapsamında  gerekli güçlendirmeler yapılarak aslına uygun bir şekilde yeniden restore edilen İskenderun İlçe Nüfus Müdürlüğü Binası hizmet vermeye başladı.

Savaş Mahallesi Atatürk Bulvarı No:49 İskenderun/HATAY adresinde bulunan bina,  tadilat ve restorasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından 11 Haziran 2018 tarihi itibariyle yeniden hizmete açıldı.

676 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 26’ncı maddesi gereğince; pasaport, pasaport yerine geçen belgeler ve sürücü belgelerine ilişkin iş ve işlemlerin Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne devredilmesi kapsamında İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında İlçe Nüfus Müdürlüğü personelleri tarafından yürütülmekte olan pasaport ve sürücü belgesi işlemleri de binanın faaliyete başlamasıyla birlikte İskenderun İlçe Nüfus Müdürlüğü Binası’nda yapılmaya başlandı.

İSKENDERUN İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ’nün yeni hizmet binasının adres bilgileri ve irtibat telefonları şöyle:

ADRES : Savaş Mahallesi Atatürk Bulvarı No:49 – İskenderun/HATAY

TELEFON: 0 326 614 25 35 – 0 326 613 32 25

FAKS : 0 326 613 18 14

E-MAİL : iskenderun31@nvi.gov.tr

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"