‘Zor bir yıl geride kaldı’

Yayınlanma Zamanı : 08 Haziran 2018 Saat: 13:50

‘Zor bir yıl geride kaldı’

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, 2017-2018 Eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla yaptığı açıklamada, çok zor bir eğitim öğretim yılının geride kaldığını söyledi. Göreve geldikleri günden bu yana öğretmenlerin haklarını korumak ve eğitim sistemindeki aksaklıkların giderilmesi için çaba verdiklerini anlatan Yanık, eğitimde çıtanın yükselmesi adına bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da canla başla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Eğitim camiasına ve öğrencilere iyi tatiller dileyen Selim Yanık, “Oldukça yoğun ve yorucu bir çalışmanın ardından, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılını başarılıyla tamamlayan öğrencilerimizi ve canımızdan çok sevdiğimiz çocuklarımızın bütün eğitim yükünü birlikte paylaşan aileleri, öğretmen arkadaşlarımı ve tüm eğitim çalışanı dostları kutluyorum. Göreve geldiğimiz günden bu yana, yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte öğretmenlerimizin haklarının korunması, eğitim de yaşanan aksaklıkların giderilmesi ve sorunların çözümlerine yönelik çareler bulunması noktasında yoğun gayretlerimiz oldu. Önümüzdeki eğitim – öğretim döneminde de bu çalışmalarımız daha yoğun bir şekilde devam edecektir. Bu zorlu maratonda, eğitim camiasından, velilere, öğretmenlerinden öğrencilerine kadar eğitimde ter dökenleri canı gönülden kutluyoruz”  dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"