Çocukların sevinci, herkesin sevinci

Yayınlanma Zamanı : 06 Haziran 2018 Saat: 17:03

Çocukların sevinci, herkesin sevinci

İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz’ün başlattığı ve Başkan Zeynep Çakmaklı ve diğer yönetim kurulu üyelerinin destek verdiği ‘60 çocuğumuzu giydiriyoruz’ kampanyası ile çocuklar Ramazan Bayramı’nı yeni kıyafetlerle karşılayacak.

Gerçekleştirilen projeye katkı sunarak çocukların yüzünde tebessüm oluşturan herkese teşekkür eden İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Zeynep Çakmaklı, “Başlattığımız projeye destek veren Türk Kızılayı İskenderun Şubesine ve hayırseverlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Göstermiş oldukları dayanışma örneği ile 60 çocuğumuz yepyeni pırıl pırıl bayramlıklarıyla Ramazan Bayramı’nı karşılayacaklar. Onların sevinçleri bizlerin, sizlerin ve bize destek olan herkesin sevincidir. Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Pınar Gündüz ve bu projeye destek olan herkese tekrardan teşekkür ediyorum. 60 çocuğumuzun giydirilmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum. Bundan sonraki süreçte de destekleri topluma örnek olacaktır. Herkesin çocuklarımızın gülümsemesi kadar güzel bir bayram geçirmesini diliyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"