Kardeşlik sofrasını duaların maneviyatı sardı

Yayınlanma Zamanı : 31 Mayıs 2018 Saat: 11:23

Kardeşlik sofrasını duaların maneviyatı sardı

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB)Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, vatanı uğruna canını ortaya koyan kahraman şehit ve gazi aileleriyle iftar yemeğinde buluştu.

HBB Habib-i Neccar Tesisleri’nde kurulan Kardeşlik Sofrası’nda Ramazan Ayı’nın bereketini paylaşan ve birlik – beraberlik içerisinde oruçlarını açan şehit ve gazi aileleri, vatan için canlarını seve seve feda eden bütün şehitler için ellerini semaya açarak dua etti.

Başkan Lütfü Savaş iftar yemeği sonrası gerçekleştirdiği kısa konuşmada, “Herkesin Ramazan Ayı’nı tebrik ediyorum. Bizleri buraya gelerek onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. Şehitlerimiz, gazilerimiz ve sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

Ebediyete intikal eden Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitler için Yusuf Esatoğlu’nun Kur’an-ı Kerim tilavetiyle renklenen gecede, şehit ve gazi aileleri Başkan Savaş ve eşi Nazan Savaş’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"