Abdulkadir Özel her yerde

Yayınlanma Zamanı : 31 Mayıs 2018 Saat: 13:57

Abdulkadir Özel her yerde

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayları Abdulkadir Özel ve Nazlı Ecrin İnan, İMEAK Deniz Ticaret Odası(DTO) İskenderun Şubesi’ni ziyaret etti. Ak Parti Hatay Milletvekili Adaylarına İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AKP İlçe Başkanı Bestami Bilgili ve teşkilat üyeleri de eşlik etti. DTO İskenderun Şube Başkanı Kemal Kutlu ve yönetim kurulu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, seçim çalışmalarında adaylara başarılar diledi.

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel de, Hatay’ı kalkındırmak ve geliştirmek için toplumun tüm kesimleriyle birlikte hareket edeceklerini belirterek, “Hatay’a hizmet etme noktasında büyük çaba sarf edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bölgemizi her alanda gelişmesi için sanayici, iş adamları ve denizcilerimizle birlikte hareket ederek, sorunlar için çözümler üreteceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"