Gümrükçüler, mesleği kaymakamla konuştu

Yayınlanma Zamanı : 30 Mayıs 2018 Saat: 14:47

Gümrükçüler, mesleği kaymakamla konuştu

Mersin Gümrük Müşavirleri Derneği (MGMD) İskenderun Temsilcisi Şenol Akyıldız ve beraberindeki gümrük müşavirlerinden oluşan heyet, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette, gümrük iş ve işlemleri ile gümrük müşavirliği mesleğinin güncel durumu hakkında bilgi paylaşımında bulunan Şenol Akyıldız, Mersin Gümrük Müşavirleri Derneği İskenderun Temsilciliği olarak icra edilen faaliyetlerle ilgili olarak bilgiler aktardı.

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, gümrük faaliyetlerinin önemine dikkat çekerek, “Gümrükler devletlerin teşkilat yapısı, vergi sistemleri, uluslararası ticari ve ekonomik ilişkileriyle doğrudan ilgilidir ve bu ilişkilerin uygulama yeri olması bakımından önem arz eden bir olgudur” dedi.

Nazik ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, MGMD İskenderun Temsilcisi Şenol Akyıldız ve beraberindeki gümrük müşavirlerine teşekkür ederek, ülke ekonomisi, ticaret ve ülkeler arası ilişkilerin dengesi pozisyonunda olan gümrük faaliyetlerinin tüm emektarlarına ve hizmet paydaşlarına çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"