Gazetecilere iftar molası

Yayınlanma Zamanı : 29 Mayıs 2018 Saat: 14:37

Gazetecilere iftar molası

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti(İGC), üyelerine aileleri ile birlikte VERA Restaurant’ta iftar yemeği verdi. Seçim öncesi yoğun geçen mesailerine iftar yemeği ile mola veren gazeteciler,  meslektaşları ile birlikte aynı sofrada oruç açmanın hazzını yaşadı.

İGC Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Cıncık, manevi duyguların yoğunlaştığı böyle özel günlerde bir araya gelmekten mutlu olduklarını ifade ederek, “Biz İGC ailesi olarak sık sık farklı etkinliklerde bir araya geliyoruz. Bu arada iftar geleneğimizi de sürdürüyoruz. Bu güzellikleri hem birlikte yaşıyor, hem aileler arası kaynaşmayı arttırıyoruz. Bu yılın ayrı bir önemi var. 26 Mayıs 1963 yılında kurulan cemiyetimiz yarım asrı devirerek, bölgenin en köklü ve önemli sivil toplum kuruluşları arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Birlikte nice güzel yıllara” dedi.

Başkan Cıncık, iftar yemeği organizasyonuna mükemmel ev sahipliği yapan Vera Restaurant işletmeci ve çalışanlarına da ayrıca teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"