Cesur yürekler Hatay’a birlikte geliyor

Yayınlanma Zamanı : 29 Mayıs 2018 Saat: 14:14

Cesur yürekler Hatay’a birlikte geliyor

Partisinin aday tanıtımı ve seçim bildirgesini açıkladıktan sonra kampanya dönemini başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye Hatay mitinginde eşlik edeceği öğrenildi.

Vatandaşların “Cesur Yürek” dediği Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, ‘Millet için geliyoruz’ sloganıyla 24 Haziran seçimi öncesi Türkiye’yi il il gezerken, 19 Haziran’daki Hatay Mitingi dahil 10 mitingi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte gerçekleştireceği ifade edildi.

Planlama kapsamında İnce ve Kılıçdaroğlu, ilk olarak 1 Haziran’da Bursa mitingine birlikte katılacak, ardından 5 Haziran’da Aydın, 13 Haziran’da Ordu ve Giresun, 19 Haziran’da Hatay ve Antalya, 20 Haziran’da Mersin, 21 Haziran’da İzmir, 22 Haziran’da Ankara’da vatandaşlara hitap edecek ve 23 Haziran’da İstanbul mitingi ile kampanya dönemini tamamlayacak.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"