Dar gelirliye ücretsiz bayram ekmeği

Yayınlanma Zamanı : 25 Mayıs 2018 Saat: 14:54

Dar gelirliye ücretsiz bayram ekmeği

Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Kadın Gönüllüleri Sosyal Marketi, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı arttırmak amacıyla sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Ramazan Ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine ekmek dağıtımı gerçekleştiriyor. Esnaf kart, erzak kolisi, ekmek dağıtımı, öğrencilere ayakkabı yardımı, yeni doğan bebek projesiyle sosyal marketin yardım elini daha geniş kitlelere ulaştırmak için çalışan gönüllü kadınlar, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü görevi görerek, taleplere yetişmeye çalışıyor.

“Ekmek dağıtımında kısıtlama yok”

Hayırseverler, esnaflar ve vatandaşların desteğiyle her geçen gün daha çok ihtiyaç sahibine ulaştıklarını dile getiren HBB Kadın Gönülleri Sosyal Marketi Sorumluları Nermin Kaynar ve Nuray Salkım, “Öncelikle tüm İslam Âlemi’nin Mübarek Ramazan Ayı’nı kutluyoruz. HBB’ye bağlı sosyal market çalışanları olarak Başkanımız Lütfü Savaş ve çevre esnaflarımızın destekleriyle en kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaşarak onlara bir nebze de olsa yardım etmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda Ramazan Ayı’nda bulunmamız maksadıyla, ihtiyaç sahiplerine ‘Ekmek Dağıtımı’ projesiyle destek veriyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza iftar ve sahur sofraları için ekmek dağıtımı yapıyoruz. Kimseyi geri çevirmiyoruz ve kısıtlama yapmıyoruz. Ne kadar isterlerse ekmek dağıtıyoruz. Bize gelen her vatandaşımıza da kapımız sonuna kadar açık” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"