Gönül sofrasına ilk katkı Tosyalı Holding’ten

Yayınlanma Zamanı : 16 Mayıs 2018 Saat: 7:44

Gönül sofrasına ilk katkı Tosyalı Holding’ten

İskenderun Belediyesi ev sahipliğinde Ramazan ayı boyunca her gün hayırsever işadamlarının katkıları ile verilecek olan bin 500 kişilik iftar sofrasının ilki bugün kuruluyor. İskeledeki ilk iftar yemeğinin gönül sofrasına Tosyalı Holding katkı sunarken, İskenderun’daki ilk oruç saat 19.43’te okunacak akşam ezanı ile birlikte açılacak.

“Ramazan Ayı’nın bereketini paylaşalım”

İlçe halkını iftar sofralarında buluşturacak olan iftar yemekleri ile her gün yaklaşık bin 500 kişiye iftar yemeği verileceğini söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Ramazan ayının bereketini beraber yaşamak, halkımızla aynı sofrada buluşmak için geleneksel hale getirdiğimiz iskeledeki iftar sofrası ile Ramazan Ayı’nın güzelliğini bereketini aynı sofrada hep beraber yaşayacağız. Bu tür organizasyonlar dayanışmayı ve kaynaşmayı arttırırken, birlik ve beraberliğimizi de güçlendiriyor. Tüm hayırseverlerimize şimdiden teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin. Ramazan ayının devletimiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum ” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"