Gençlerin mücadelesi sokakta, zafer yakında!

Yayınlanma Zamanı : 27 Nisan 2018 Saat: 13:29

Gençlerin mücadelesi sokakta, zafer yakında!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Gençlik Kolları, 24 Haziran’da yapılacak erken seçim için ‘Sokak Kazanacak’ sloganıyla meydanlara inerek, seçimin galibi olmak adına çalışmalarına başladı. CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Hurşit Mursaloğlu, 24 Haziran seçimlerinin ya ‘Tek Adam Rejimi’nin devamı ya da  ‘Demokrasi’ zaferi olacağını belirterek, ülkenin teminatı gençler olarak demokrasiyi savunmak adına sokaklara çıktıklarını söyledi.

24 Haziran için İskenderun’un her mahallesinde sokak örgütlenmesine başladıklarını belirten CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Hurşit Mursaloğlu, “CHP İskenderun Gençlik Kolları olarak, geçtiğimiz kurultaylardan bu yana ‘Sokak Kazanacak’ sloganıyla, sokağı örgütleyerek, 24 Hazirandaki erken seçime hazırlanıyoruz. Erken seçime ana kademe yönetimimiz ve kadın kolları ile uyumlu bir şekilde çalışarak hazırlanıyoruz. Gençlik kolları olarak öncelikle göreve geldiğimiz günden bu yana her mahallede bir temsilci ataması yaparak, İskenderun’un 45 mahallesinde örgütlenmelerimizi tamamlamış durumdayız. Sandık görevlileri ve müşahitler için çalışmalarımız devam ediyor. Yaptığımız listeleri ilçe yönetimimize bildirip sandıkların güvenliği ve korunması için çaba sarf edeceğiz. Sandık görevlisi ve müşahit eğitimleri vererek görevli arkadaşlara bilgi sağlayacağız. Ayrıca ‘Tek Adam Rejimi’ne karşı halkımızı aydınlatmak amacıyla toplumun tüm kesimleri ile bir araya gelerek yine sahada çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ev ev, sokak sokak İskenderun’daki her insana ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz. 24 Haziran ülkemiz milletimiz için bir demokrasi savaşıdır. Ya ‘Tek Adam Rejimi’ kazanacak yâda ‘Demokrasi’ kazanacak, bunun daha ötesi yok. Bizler gençler olarak bu ülkenin teminatıyız. Kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘Bütün ümidim gençliktedir’ dedi ve bizler de onun gösterdiği hedeften açtığı yoldan ayrılmayacağız. Unutmayalım ki; mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır. CHP İskenderun Gençlik Kolları olarak, seçim gününe kadar girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Sonuç olarak ‘Hak Verilmez Alınır, Mücadele Sokakta Kazanılır” diyerek, CHP’nin 24 Haziran seçimlerinden galip çıkacağına olan inancını dile getirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"