Arsuz’un aydınlık yüzleri hazır

Yayınlanma Zamanı : 25 Nisan 2018 Saat: 11:30

Arsuz’un aydınlık yüzleri hazır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arsuz Gençlik Kolları, erken seçim yol haritasını belirlemek gündemiyle mahalle temsilcilerini parti binasında topladı. Seçim startını veren CHP’li gençler, geleceğin aydınlık yüzleri olarak 24 Haziran seçimlerinde partinin gücüne güç katmaya ve zafer yazmaya hazır oldukları mesajını verdi.

24 Haziran’da yapılacak olan seçim süresinde izlenilecek yol haritasının doğru çizilmesinin zafere ulaşmada en büyük etkenlerden biri olduğunu olduğunu Arsuz CHP Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Devrim, “İktidar ve yandaşların erken seçim istemeleri, işlerin iyiye gitmediğini göstermektedir. Cumhuriyet Halk Partisi, tüm kadrolarıyla erken seçime hazır. Ekonomiyi çökerten, halkı korku düzenine iten, her şeyi tek adamın iki dudağına bırakmış bir düzeni yıkmanın hayalini kuran bu ülkenin aydınlık yüzleri biz gençler de erken seçime hazırız. Kapı kapı dolaşıp ülkenin sigortası Cumhuriyet Halk Partisi’nin politikalarını anlatacağız” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"