Yeni başkan yeni hedefleri işaret etti

Yayınlanma Zamanı : 18 Nisan 2018 Saat: 11:33

Yeni başkan yeni hedefleri işaret etti

Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşadamları Derneği(ATSİAD)’nde bayrağı devralan Yusuf Yılmaz, yeni yönetim kuruluyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.  Göreve gelir gelmez ATSİAD’da büyük bir sinerji oluşturan Başkan Yılmaz, derneğin kuruluşundan bu yana emeği geçen başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, güçbirliği vurgusu yaptı.

İş dünyasının temsilcileri olarak ATSİAD’ı daha güçlü ve aktif kılmak adına herkese görev düştüğünü söyleyen Başkan Yusuf Yılmaz,  ATSİAD’ın önümüzdeki günlerde şu an Şehir Kulübü olarak hizmet veren binaya taşınacağını ve çalışmalarını bu adreste yürüteceği müjdesini verdi.

Aynı zamanda İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi de olan ATSİAD Başkanı Yusuf Yılmaz, üyeleri arasındaki fikir – bilgi ve tecrübe paylaşımının önemine değinerek,  iş dünyasının sorunlarını çözmek ve gerekli mercilere iletmek amacıyla sürekli biraraya gelerek, ortak akılla hareket edeceklerini dile getirdi.

2019 yılı Ocak ayında yapılacak ATSİAD kongresine kadar görev yapacak Yusuf Yılmaz başkanlığındaki ATSİAD yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor; Cemal Saçan, Mehmet Ali Bulut, Sedat Yıldız, Fatin Bereketoğlu, Faruk Rende, Haşim Sağır, Mithat Ceritbinmez, Galip Biçer, Mehmet Parlar, Salim Köybaşı ve Gülden Özdemir.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"