Yediğiniz gerçekten ‘bal’ mı?

Yayınlanma Zamanı : 17 Nisan 2018 Saat: 9:58

Yediğiniz gerçekten ‘bal’ mı?

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaptıkları denetimlerde ilçede sahte bal ve pekmez satışı yapan bir seyyar satıcıyı yakaladı. Seyyar satıcıya ceza-i işlem uygulayarak, söz konusu 110 kilo bal ve 20 kilo sahte pekmeze de el koyan zabıta ekipleri, halk sağlığını tehdit eden her türlü gıdayla mücadeleye devam edeceklerini söyledi.

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy, vatandaşları seyyar satıcılar ile piyasaya ucuz rakamlarla satışa sunulan sahte bal ve pekmez gibi gıdalardan uzak durmaları konusunda uyarırken, katkılı olabilecek olan sahte ürünlerin halk sağlığını olumsuz etkileyebileceğine dikkat çekti.

Vatandaşların huzur ve sağlığı için hileyle üretilen her türlü gıdanın üretimine ve satışına karşı denetimlerin aralıksız devam ettiğini söyleyen Müdür Aksoy, halk sağlığıyla oynamaya çalışan hiçbir satıcıya göz yummayacaklarını dile getirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"