Altın yumruk Hatay’a ulaştı

Yayınlanma Zamanı : 10 Nisan 2018 Saat: 17:50

Altın yumruk Hatay’a ulaştı

Avrupa Boks Şampiyonu, Olimpiyat Boksörü Ali Eren Demirezen ile beraberindeki heyet, Zeytindalı Harekatına destek vermek amacıyla Hatay Valisi Erdal Ata’yı ziyaret etti.

Zeytin Dalı Harekatına verilen desteğin, moral ve motivasyonu arttırdığını söyleyen Vali Ata, “Hatay eski çağlardan bu yana insanların huzur içinde yaşadığı bir kent. Bütün inanç, kültür ve medeniyetlerin burada huzur ve hoşgörü içinde yaşamaktadır. Medeniyetler beşiği Hatay’da sizleri ağırlamaktan mutluluk duydum. 20 Ocak 2018’de TSK’nın başlattığı Zeytindalı Harekatı dolayısıyla adeta ilimiz ziyaretçi akınına uğradı. Aklınıza gelebilecek her kesimden vatandaşımız buraya destek olmak amacıyla akın etti. Bunları görmek bizi çok mutlu ediyor, aynı zamanda moral ve motivasyonumuzu artırıyor. Bu vesileyle sizleri de burada görmekten, buralara kadar gelerek verdiğiniz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi

Olimpiyat Boksörü Ali Eren Demirezen, Zeytindalı Harekatına verdikleri desteği göstermek ve Mehmetçiğin başarısı için gönüllerinin onlarla beraber olduğunu belirtmek amacıyla geldiklerini belirterek, Vali Ata’ya gösterdiği misafirperverlik ve nazik kabulünden dolayı teşekkür etti. Demirezen, görüşmenin sonunda Vali Ata’ya temsili boks eldiveni hediye etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"