Seçim maratonuna ‘İYİ’ başladılar

Yayınlanma Zamanı : 06 Nisan 2018 Saat: 14:44

Seçim maratonuna ‘İYİ’ başladılar

İYİ Parti İskenderun İlçe Başkanı Hakan Onfidan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İskenderun Mühendisler Odası(İMO)’nın ardından, Alevi Kültürünü Araştırma Derneği(AKAD)’ni ziyaret etti.  Gerçekleşen ziyaretlerde İMO Başkanı Selahattin Gündüz ve AKAD Başkanı Nihat Yenmiş tarafından karşılanan partililer, İYİ Parti’nin kuruluş ve kongre süreci, hedefleri ve beklentilerini anlatırken, hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu dile getirdi.

2019 seçim maratonuna çok iyi hazırlandıklarını söyleyen İYİ Parti İskenderun İlçe Başkanı Hakan Onfidan, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını din, dil, ırk, renk, mezhep ayırımı yapmaksızın kucaklıyoruz. Hikaye ve masal anlatan bir parti değil, tüketen değil, üreten, ürettiklerini vatandaşlarla paylaşan bir partiyiz. Muhalefet değil iktidar olmak için, vatandaşın sesi olmak için, özgür, hür irade için yola çıktık. İthal değil ihraç eden, bu toprakları tekrar şaha kaldırmak için yola çıktık. Çok hızlı şekilde çalışmalara başladık, ulaşılmadık vatandaş, çalınmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"