Kongreden sonra mazbata da tamam

Yayınlanma Zamanı : 04 Nisan 2018 Saat: 17:47

Kongreden sonra mazbata da tamam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen AK Parti Hatay 6. Olağan Kongresi’yle il başkanlığına getirilen İbrahim Güler, mazbatasını törenle aldı.

Hatay İl Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Hikmet Aktsoy’un elinden mazbatasını alarak, resmi olarak göreve başlayan Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, kongrenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmaları ve müjdeleriyle daha da anlam kazandığını ifade etti.

Son 15 yılda Türkiye’nin büyümesine paralel olarak, Hatay’ın da gerekli hizmetleri aldığını söyleyen Başkan Güler, “Hatay’a bu dönemde yapılan yatırımın tutarı 24 katrilyondur. Eğitimden sağlığa, TOKİ konutlarından barajlara, havaalanından bölünmüş yollara kadar dev hizmetlerle Hatay’ımız tanıştı” diyerek, Hatay’ın ihmal edilmediğine vurgu yaptı.

İl kongresine yaklaşık 50 bin vatandaşın katıldığını da ifade eden Güler, organizasyonda emeği geçen herkese şükranlarını sundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"