81 ilin esnaf temsilcileri geliyor

Yayınlanma Zamanı : 13 Mart 2018 Saat: 16:54

81 ilin esnaf temsilcileri geliyor

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Türkiye’nin 81 ilinden esnaf temsilcileriyle 14 Mart’ta Hatay’da buluşuyor. “Mehmetçik Nerede Biz Oradayız, 81 İlden Esnaf ve Sanatkârlar Hatay’dayız” programı çerçevesinde; esnaf ve sanatkârların Mehmetçiğe verdiği desteği göstermek üzere Hatay’a gelecek olan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin ilk ziyareti Hatay Valiliği’ne olacak. Bakan Tüfenkçi, daha sonra esnaf temsilcileriyle sınırdaki askerlerimizi ziyaret edecek.

Sınır bölgesindeki askerleri ziyaret edecek olan Esnaf Oda temsilcileri, “Mehmetçiğe sevgi ve muhabbetimizi, minnet ve şükranlarımızı, dua ve desteklerimizi iletecek, milletimizin 7’den 77’ye her türlü desteğe hazır olduğunu dosta düşmana ilan edeceğiz. Bu anlamda rabbimizden şehitlerimizin şahadetlerini kabul etmesini niyaz ediyor, gazilerimize, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Cephede mücadele eden evlatlarımızı Mevla’dan muhafaza etmesini ve onlara güç kuvvet vermesini diliyoruz” diyerek, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’yle birlikte Hatay’da dayanışma mesajı vermeye hazırlanıyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"