Ziraat Bahçesi hastane olsun mu, olmasın mı?

Yayınlanma Zamanı : 27 Aralık 2017 Saat: 13:59

Ziraat Bahçesi hastane olsun mu, olmasın mı?

Çevre Koruma Derneği (ÇKD) İskenderun Şube Başkanı Nermin Yıldırım Kara, İskenderun Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler(SMMM)  Odası’nın ev sahipliğinde düzenlediği toplantıda ‘Ziraat Bahçesi’ olarak tanımlanan yeşil alana bin yatak kapasiteli ‘Hastane’ yapılması konusunu gündeme taşıdı.

Ziraat Bahçesine yapılması planlanan hastane ile ilgili ortak bir bildiri hazırlayacaklarını dile getiren Kara, “İskenderun Çevre Koruma Derneği olarak oda başkanları, sivil toplum örgütleri, sendika başkan ve yönetimleri, tabipler odası, baro ve eczacılar odası, makina-elektrik-inşaat-mimarlar odası temsilcilikleri, siyasi partilerin meclis grup başkan vekilleri ve meclis üyeleri ile İskenderun’da ‘Ziraat Bahçesi’ olarak tanımlanan yeşil alana yapılması planlanan ‘Hastane’ konusu dolayısıyla biraraya geldik. Bütün kurumlarımızla birlikte konuyu masaya yatırıp, ortak bir bildiri hazırlama hususunda görüş birliğine vardık. Ortak bildiriyi hazırlayıp, konuyu parlamentoda temsil yetkisi olan milletvekillerimize ileterek, yeni yılda bu kararımızı gündeme taşıyacağız. Toplantımıza gelerek kente sahip çıkan ve yaşadığı coğrafyaya dair görüş bildiren arkadaşlarımıza, ayrıca ev sahibi olan İskenderun SMMM odamıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"