TGF – İGC güçbirliği

Yayınlanma Zamanı : 25 Aralık 2017 Saat: 15:47

TGF – İGC güçbirliği

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca ile Başkan Yardımcısı Cafer Esendemir, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

İGC Basın Merkezi’nin bulunduğu tarihi binayı, mini basın müzesini de gezen TGF Genel Başkanı  ve Başkan Yardımcısı, ziyaret sonrası İGC Yönetim Kurulu Üyeleri ile yemekte bir araya geldi.

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ün de onurlandırdığı yemek sırasında, resmi ilan konusu, gazetelerin denetlenmesi ve sarı basın kartıyla ilgili sorunlar masaya yatırıldı.

İskenderun’a yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını dile getiren TGF Genel Başkanı Karaca, “Gazeteciler Federasyonu olarak mesleki sıkıntılarınızı çözebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Gerekirse ilgili Bakanla, müsteşarla, Basın-Yayın ya da Basın İlan Kurumu ile de sorunlarınızı çözebilmek için görüşmeler yapıyoruz. Bu yılbaşı itibariyle ilan fiyatlarının da artacağını belirtmek istiyorum. Bütün isteğimiz yerel basının güçlü olması” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"