Ankara-Hatay uçuşlarına ek sefer

Yayınlanma Zamanı : 22 Aralık 2017 Saat: 8:06

Ankara-Hatay uçuşlarına ek sefer

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Türk Hava Yolları’nın 4 Ocak 2018 tarihinden itibaren Salı ve Perşembe günleri Hatay – Ankara arasında karşılıklı ek seferler düzenleneceğini duyurdu.  Hatay – Ankara arasında karşılıklı ek seferlerin gerçekleşmesi için girişimde bulunan Hatay Milletvekilleri Fevzi Şanverdi ile Adem Yeşildal’a teşekkür eden Hikmet Çinçin, bu uçuşların ilin sosyal ve  ekonomik hayatına daha çok katkı sağlayacağını ifade etti.

Geçtiğimiz hafta içerisinde de Antalya- Hatay arasında haftada en az bir gün karşılıklı uçak seferi başlaması için girişimde bulunan Başkan Hikmet Çinçin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile yaptığı görüşmeler sonucu T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığı, SUN Express Genel Müdürlüğü’ne yazdıkları yazıların sonucundan da güzel haberler beklediğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"