BOTAŞ Heyeti’nden Hatay çıkarması

Yayınlanma Zamanı : 22 Aralık 2017 Saat: 7:45

BOTAŞ Heyeti’nden Hatay çıkarması

BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Talha Pamukçu ve Ceyhan Bölge Müdürü Ahmet Ulutaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın ardından Hatay Valisi Erdal Ata’yı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür eden Başkan Lütfü Savaş, Hatay’a modern çağın gerektirdiği hizmetleri sunmak için çalıştığını belirterek, yapılan enerji çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette ise, Vali Ata, BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Pamukçu’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ülkemizin bir enerji koridoru olma yönünde attığı önemli adımları ve bu alanda yapılan çalışmaların ülke ekonomisine katkı sağlayacağını belirtilen Vali Ata ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Talha Pamukçu ise kabulden ve göstermiş oldukları nezaketten dolayı hem Başkan Savaş’a, hem de Vali Ata’ya teşekkür ederek,yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"