Öğrenciler ilk kez Ata’nın huzuruna çıktı

Yayınlanma Zamanı : 20 Aralık 2017 Saat: 9:46

Öğrenciler ilk kez Ata’nın huzuruna çıktı

Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen, ‘Sosyal ve Ekonomik Destek’ projesi kapsamında maddi durumu yetersiz 82 öğrenci için Ankara ve Konya’ya gezi düzenlendi.

Maddi imkansızlık nedeniyle sıkıntı yaşayan çocukları, sosyal, kültürel, sanatsal ve akademik olarak desteklemek için ‘Okul Destek Projesi’ni hayata geçiren Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü

Ekonomik imkânsızlıklar nedeniyle ailelerin bakmakta güçlük çektiği çocukları sosyal, kültürel, sanatsal ve akademik olarak da desteklemek için ‘Okul Destek Projesi’ başlatan Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, proje kapsamında önümüzdeki günlerde farklı öğrencilerle, farklı illere geziler gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Yoksul ailelerin sadece ekonomik yetersizlikler sebebiyle çocuklarını kurum bakımına vermesinin önüne geçmek amacıyla yürütülen ‘Sosyal ve Ekonomik Destek’ uygulaması kapsamında sosyal ve ekonomik destek hizmetinden yararlanan 82 öğrenci görevliler eşliğinde Konya ve Ankara’yı gezme fırsatı bulmanın yanısıra, Ata’nın huzuruna çıkmanın manevi hazzını yaşadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"