Kaymakam, Arsuz’da yeni bir festivalin meşalesini yaktı

Yayınlanma Zamanı : 13 Aralık 2017 Saat: 10:08

Kaymakam, Arsuz’da yeni bir festivalin meşalesini yaktı

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, ilçenin ‘Festivaller şehri’ olarak tanıtılması için başlattığı girişim hamlesini sürdürüyor. Arsuz Doğa ve Su Sporları’nın ardından her yıl Bodrum ve Alaçatı’da düzenlenen ‘Rekreasyonel Balıkçılık Festivali’nin bir benzerini Arsuz’da düzenlenmek için start veren Kaymakam Sarı, profesyonel ve geniş bir ekiple muhteşem bir festivale daha imza atacaklarını söyledi.
Arsuz Kaymakamlığı koordinesinde uluslar arası düzeyde gerçekleşecek olan festivalde İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Arsuz Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi, İskenderun Deniz Ticaret Odası, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Arsuz Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün yanısıra çeşitli kurum ve kuruluşlardan memur ve gönüllülerin de yer alacağını ifade eden Kaymakam Musa Sarı, denizi, havası ve yeşili ile cennetten bir parça olan Arsuz’un tanıtımına ve turizm potansiyelinin artmasına katkı sunacak olan festivalle ayrıca belli standartların altında avlanan balığın ölmeden denize bırakılması gibi verecekleri sosyal mesajlarla da balıkçılığa katkı sunacaklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"