Yöresel Ürünler Fuarı Samandağ’da

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2017 Saat: 13:24

Samandağ 75. Yıl Parkı’nda kurulan Yöresel Ürünler Fuarı Samandağlılara kapılarını açtı. Fuarın ilk gününde Türkiye’nin değişik illerinden gelen çeşitli yöresel ürünlerin sergilendiği fuara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 12 – 22 Aralık tarihleri arasında açık kalacak olan Fuarda, Kayseri, Ankara, Kocaeli, Niğde, Trabzon, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Aksaray illerinin pastırma, sucuk, peynir, bal, pestil ve kaymak gibi yöresel ürünler Samandağlıların beğenisine sunuluyor.

Farklı sektörlerden birçok firmanın stant kurduğu fuarda, Kahramanmaraş’tan baharat, Erzurum’dan tulum peyniri, Trabzon’dan kaşar peyniri ve bal, Edremit’ten zeytinyağı ve Kocaeli’nin meşhur pişmaniyesi gibi ülkenin değişik şehirlerinin meşhur ve yöresel ürünleri tek çatı altında toplanıyor. Her gün 09.00-21.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek olan fuar 22 Aralık’a kadar açık kalacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"