Huzurun merkezinde tasarım ofisi

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2017 Saat: 14:05

Huzurun merkezinde tasarım ofisi

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Habib-i Neccar Vakfı Kültür Konaklarından kiraladıkları Tasarım Ofislerini yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Kültürel mirasın korunması ve geleceğe aktarılması amacıyla Habib-i Neccar Camii Çevre Düzenlemesi kapsamında restore edilen ve Vakıflardan kiralanan konakların Hatay ‘ın tanıtımına ve turizmine katkı sunacağını söyleyen Başkan Savaş, ziyaretçilerine tarihi havayı solutacak olan tasarım ofislerinin yepyeni projelerle yine halka hizmet vereceğini  ve tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi.

Farklı dinlerin, dillerin ve mezheplerin birarada kardeşçe yaşadığı Hatay’daki barış ve hoşgörü iklimini en güzel şekilde yansıtacak olan tasarım ofislerinin hayırlı-uğurlu olmasını dileyen Başkan Savaş, kentteki tarihi dokuyu canlandırmak için çalışmalarının hızla devam ettiğini de sözleri ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"