Seyfi Dingil’den halk gününe devam

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2017 Saat: 14:34

Seyfi Dingil’den halk gününe devam

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, salı günü gerçekleştirdiği Halk Günü’nde yaşanabilir ve refah düzeyi yüksek bir kent için çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi. Vatandaşların talep ve önerilerini dinlemenin yanısıra yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler veren Başkan Seyfi Dingil, özellikle köyden mahalle statüsüne geçen yerlerde sosyal alanların arttırılması için yeni parklar ve yeni yaşam alanları oluşturduklarını söyledi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Düzenlediğimiz halk günü toplantıları ile vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, çözüme kavuşturma noktasında elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Buraya gelerek destek isteyen kardeşlerimize hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit bir şekilde yardımcı oluyoruz. Biz içerde vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuştururken, belediye ekiplerimiz de kent genelinde yeni yaşam alanları oluşturmak için çalışmalar yapıyor. İlçe genelinde vatandaşların hoş vakit geçirebilecek alanların oluşturulması, yeşil alanların arttırılması ve sağlıklı yaşam alanlarının ilçeye kazandırılması amacıyla çok amaçlı park yapım çalışmaları devam ediyor” derken, İskenderun’un her yönden geliştiğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"