HBB ekipleri her yerde

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2017 Saat: 11:34

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), kurulduğu günden bu yana bir yandan  il genelindeki tüm ibadethanelerde temizlik çalışması gerçekleştirirken, bir yandan da bilgi ve kültür birikimi yüksek nesillerin yetişmesi için kalıcı hizmetlerin altına imza atmaya devam ediyor.

Hatay’ın çok renkli yapısına uygun olarak her inancın ibadethanesine aynı özveri ve azimle ulaşan HBB ekipleri, vatandaşların manevi duygularını daha temiz ve sağlıklı alanlarda gerçekleştirmeleri için son olarak Yayladağı ilçesinin sınır kesiminde bulunan Denizgören Mahallesi’ndeki ibadethane temizlik çalışmalarını tamamladı. Yaptıkları çalışmaları her inançtan vatandaşın ve din görevlilerin takdirle karşıladığını belirten HBB ekipleri, ibadethanelerin hem içinde hem de çevresinde artan özenle çalışmaya devam edeceklerini belirtti

Okullar yeşilleniyor

Hatay’ın eğitim seviyesinin yükselmesi, Hataylı öğrencilerin kendilerini özgürce ifade edebilmeleri, yeteneklerini geliştirmeleri ve doğa sevgisi kazanmaları için öğretmen ve öğrencilerden gelen taleplere de hassasiyetle kulak veren HBB yetkilileri, Dörtyol Özel Eğitim Uygulama Merkezin’de Atatürk büstünün çevresini ve bahçesini yeşillendirirken, mevcut saksıların onarımını yaptı. Kurum içinde çim ve budama çalışması yapan ekiplerin hummalı çalışması okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerin takdirini topladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"