Sosyal markette yardım seferberliği

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2017 Saat: 11:16

Sosyal markette yardım seferberliği

Hayırseverler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında köprü görevi kuran Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Kadın Gönüllüleri Sosyal Marketi, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı arttırmak için yepyeni projeler üretmeye devam ediyor. Evlerde kullanılmayan eşyalarını bağışlayan vatandaşların yanı sıra esnafın desteğiyle de her geçen gün daha çok ihtiyaç sahibine ulaşan sosyal marketin en büyük projesi olan ‘Erzak Dağıtım Kartları’ ise vatandaşın yüzünü güldürüyor.

HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın destekleriyle hayata geçirdikleri projeleri anlatan HBB Kadın Gönülleri Sosyal Marketi Sorumlusu Nermin Kaynar, bağışlanan ürünlerin vatandaşlar tarafından kullanıma dönüşmesi için seferberlik içinde çalıştıklarını belirterek, “HBB’ye bağlı sosyal marketimizde, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza esnaflarımızın ve halkımızın destekleriyle kıyafet ve ev eşyası yardımında bulunmanın yanısıra, öğrencilerimize de okul araç gereçleri, çanta, kırtasiye malzemeleri, forma ve spor ayakkabısı gibi ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. Yeni doğan bebekler için ‘Bebek Seti’ projesi, ekmek dağıtımı, pazar arabası ve erzak dağıtımı gibi bir çok projeyle sosyal hayata katkıda bulunmaya özen gösteriyoruz.  Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz en büyük projemiz HBB Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’ın destekleriyle oluşturulan ‘Erzak Dağıtım Kartları’ oldu. Bu proje için ihtiyaç sahiplerine formlar doldurttuk. Formların kontrolü neticesinde kartlarımız hazırlandı ve en kısa zamanda ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Bu kartlarla ihtiyaç sahipleri aylık olarak düzenli erzak alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapabiliyorlar” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"