Hem memnuniyet var, hem de şikâyet!

Yayınlanma Zamanı : 11 Aralık 2017 Saat: 13:56

Hem memnuniyet var, hem de şikâyet!

İskenderun’da ulaşım ağını rahatlatacak olan Pac Meydanı Battı Çıktı Projesi’nde iki koldan başlatılan çalışmalar hızla devam ederken, temmuz ayından itibaren şehir merkezine girişi yasaklanan dolmuşlar Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatıyla yeniden şehre girmeye başladı.  Yan yolların hazırlanarak trafiğe açılmasıyla şehir merkezindeki sessizlik yerini trafik yoğunluğuna bırakırken, dolmuş şoförleri alternatif yolların bozuk ve çukur olmasından, vatandaşlar da tozlu olmasından dert yandı.

Astım ve KOAH hastalarının sağlıklarını tehlikeye atmamak için toz sorununa maskeli çözüm bulduğunu dile getiren yayalar, zaman zaman HBB İtfaiye ekiplerinin yollarda sulama çalışması yaptığını da vurguladı.

Vatandaşlar ve esnaf isteklerine duyarsız kalmayan ve yol güzergâhını yeniden açarak mağduriyetlerine son veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a  teşekkür ederken, araç sürücüleri de yollardaki çukurların kapatılması için Başkan Savaş’a çağrıda bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"