Öğrenciler, etkinliğe protokolü de dahil etti

Yayınlanma Zamanı : 09 Aralık 2017 Saat: 14:12

Öğrenciler, etkinliğe protokolü de dahil etti

Belen Atatürk İlk ve Orta Okulu öğrencileri tarafından Belen Kaymakamlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen ‘İnsan Hakları ve Demokrasi’ Haftası etkinliklerine öğrencilerin başarılı performansı damga vurdu.

Etkinliğe; Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmen ve öğrencilerin katıldı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının okunması ile başlayan etkinte  Sosyal Bilgiler Öğretmeni Faruk Bakıcı’nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, günün anlam ve önemine uygun şiirler okundu,  oratoryo sergilendi.

Verdikleri muhteşem konsere protokol üyelerini de dahil eden okul korosunun öğrencileri, etkinliğe ayrı bir renk kattı.

Protokol üyelerinin, ortaokul ve liselerarası resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim etmesinin ardından, etkinlik hükümet binası avlusunda açılan resim sergisinin gezilmesiyle sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"