Medeniyetler Korosu yeni gönüllü sesler arıyor

Yayınlanma Zamanı : 08 Aralık 2017 Saat: 12:11

Medeniyetler Korosu yeni gönüllü sesler arıyor

Antakya Medeniyetler Korosu, kadrosuna “gönüllü” olarak dâhil edeceği yeni sesler için seçmeler gerçekleşecek. 2007 yılında kurulan ve Yılmaz Özfırat şefliğinde, barış mesajlarını müziğin evrensel diliyle dünyaya yayan koro seçmelerine başvurular 17 Aralık 2017 Pazar günü sona erecek.

Kadrosunu  genişletmek ve güçlendirmek amacıyla yapılacak olan seçmelere başvurular, Ulu Cami Mah. Dolaşık Sok. No:4 adresindeki eski Antakya evinin restore edilmesiyle koroya kazandırılan Medeniyetler Evi’ne yapılacak.

Üç semavi din ile 6 mezhepten gönüllü seslerin biraraya gelmesiyle kurulan Antakya Medeniyetler Korosu’nun seslendirdiği İngilizce, Türkçe, Arapça, Romanca, Çerkezce ilahi ve türkülere eşlik edecek olan yeni yetenekli seslerde müzik bilgisinin yanısıra korodaki ses uyumuna yatkınlık da dikkate alınacak. Başvuru için ayrıntılı bilgi (0.326) 221 73 71 nolu irtibat numarasından alınabilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"