Eğitimde çıtayı yükseltmek için toplandılar

Yayınlanma Zamanı : 08 Aralık 2017 Saat: 15:06

Eğitimde çıtayı yükseltmek için toplandılar

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, Şemsettin Mursaloğlu Anadolu Lisesi’nde eğitimciler ve okul idarecileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Güven, Okul İdarecileri, Okul Aile Birliği Başkanları, Çay Mahallesi Muhtarı Erdal Çamlıbel katıldı.
Okulun sorun ve ihtiyaçları başta olmak üzere, öğretmen, öğrenci, veli arasındaki iletişim durumu, dersliklerin durumu ve haricen sunulan kurs hizmetleri ile okulun başarı ortalaması hakkında istişarelerde bulunuldu. Eğitimde çıtayı yükseltmek ve başarı ortalamasında daha üst seviyelere ulaşmak için neler yapılabileceği hakkında okul idarecileri ve eğitimcilerle çözüm odaklı görüşme yapan Kaymakam Soytürk, eğitime olan hassasiyetini bir kez daha gözler önüne serdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"