Açık Öğretim Kurumları 1.Dönem Sınavı bu hafta

Yayınlanma Zamanı : 08 Aralık 2017 Saat: 14:54

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde 3 oturumda yapılacak olan “Açık Öğretim Kurumları 1.Dönem Sınavı” hafta sonu yapılacak.  09 Aralık 2017 Cumartesi günü başlayacak olan sınavlar iki oturum halinde gerçekleştirilecek. Sabah 9.20 ve öğleden sonra 14.00 saatlerinde gerçekleştirilecek iki oturumun ardından sınavlar 10 Aralık Pazar günü sabah 9.30’da yapılacak olan üçüncü oturumla son bulacak.

İskenderun merkezde sınavların gerçekleşeceği okullar şöyle; Mithatpaşa İlkokulu, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Namık Kemal Ortaokulu, İnönü İlkokulu, İnönü Ortaokulu, İskenderun Hanife Uysal Ortaokulu, İskenderun Anadolu Lisesi, Şemsettin Mursaloğlu Anadolu Lisesi, İstiklal Makzume Anadolu Lisesi, Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İskenderun Paşa Karaca Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"