Arsuz, DOĞAKA ile Avrupa’ya açılacak!

Yayınlanma Zamanı : 07 Aralık 2017 Saat: 12:28

Arsuz, DOĞAKA ile Avrupa’ya açılacak!

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 2017 Yılı Teknik Destek Programı EYLÜL – EKİM döneminde desteklenmeye hak kazanan “Erasmusla Avrupa’ya İlk Adım  Danışmanlık Hizmeti” konulu proje sözleşmesi Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve DOĞAKA Genel Sekreteri Onur YILDIZ  tarafından imzalandı.
Kaymakamlık Proje Ofisi’nde Proje Koordinatörleri Nilgün Savaş ve Kübra Yıldız tarafından, 4 günü yüz yüze, 6 günü uzaktan olan eğitimle yürütülecek olan projesinin içeriğinde, ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda önceden fizibilite çalışması yapılan konularda  Erasmus projeleri yazımı ve uygulama süreçleri işlenecek.

Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa yürütülecek olan projenin hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, projenin Türkiye’nin nadide ilçelerinden biri olan Arsuz’un her yönüyle tanıtılması ve kültürel çalışmaların arttırılması açısından önemli olduğunu söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"