LÖSEV için kek ve limonata sattılar

Yayınlanma Zamanı : 06 Aralık 2017 Saat: 11:09

LÖSEV için kek ve limonata sattılar

‘Sosyal Sorumluluk Projelerinde sınır tanımayan İskenderun Bahçeşehir Koleji Sosyalben Kulübü  ve Mutfak Akademi Kulübü öğrencileri  bu kez LÖSEV ve Sokak Çocukları Projesi’ne destek olmak için kek ve limonata sattı. Velilerin yoğun destekleriyle hazırlanan birbirinden lezzetli el yapımı kek ve limonataları okulun fuaye salonunda satan öğrenciler, elde etikleri parayı LÖSEV’e bağışladı.

Öğretmenlerin, velilerin ve okul personelinin yoğun ilgi gösterdiği kermes öğrencilerin birbirinden farklı ve eğlenceli satış stratejileriyle renklenirken, öğrenciler hem keyifli bir etkinliğe imza atmanın, hem de lösemili hastalarla gönül bağı kurmanın sevincini yaşadı.

İskenderun Bahçeşehir  Koleji Müdürü Mustafa Uçan, öğrencilerde hem sosyal sorumluluk bilincinin, hem de paylaşma duygusunun gelişmesi açısından bu tür etkinlikleri desteklediklerini belirtirken,  kısa sürede kek ve limonataları satan öğrencileri tebrik ederek, projelerin devamının geleceğini ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"