Payas’ta ‘Hatay’ın geleceği konuşuldu

Yayınlanma Zamanı : 30 Kasım 2017 Saat: 12:20

Payas’ta ‘Hatay’ın geleceği konuşuldu

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş, Payas’ta çevre ilçelerde de görev yapan muhtarlar ve dernek başkanlarıyla biraraya gelerek, Hatay’ın geleceğiyle ilgili sohbet toplantısı yaptı. Hatay’ın UNESCO tarafından verilen‘Gastronomi Şehri’ ünvanı ve 2021 yılında Hatay’da yapılacak olan EXPO Fuarı’nın önemine vurgu yapan Başkan Savaş, Hatay’ın geleceğinin mükemmel olduğunu söyledi.

Başkan Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak, çok önemli projelere imza atmalarının yanısıra, Hatay’ın sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada tanınması konusunda gece-gündüz çalıştıklarını söyledi. Turizm, kültür-sanat, spor, tarım ve ticaretin merkezi olan Hatay’ın hak ettiği yere getirilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını da belirten HBB Başkanı Lütfü Savaş, “Hatay’ın gelişmesinde muhtarlarımızın rolü büyüktür ve göreve geldiğimizden bu yana muhtarlarımızla istişarelerimizi hep sürdürdük. Sivil toplum kuruluşlarımızın da ellerini taşın altına koyarak, Hatay’ımızın geleceğini yakından ilgilendiren bu büyük projelerimize destek vermelerini bekliyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"