Bu kaymakam tam bir Arsuz sevdalısı!

Yayınlanma Zamanı : 30 Kasım 2017 Saat: 13:40

Bu kaymakam tam bir Arsuz sevdalısı!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, mahalle muhtarları ve kurum amirleri ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Yatırımların ve sorunların ele alındığı ve mütevelli heyettin önümüzdeki yıl temsilcisi olacak olan muhtarların seçiminin yapıldığı toplantıda Kaymakam Musa Sarı, muhtarların mahallelerine ait sorunlarını dinlemenin yanısıra ilçe ile ilgili bazı konularda bilgi paylaşımında bulundu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın mütevelli heyetine her yıl görev yapan iki muhtar için muhtarların kendi aralarında seçim yaptığı toplantıda Kaymakam Sarı ayrıca gayretli çalışmalarından dolayı tüm kurum amirleri ve muhtarlara teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Toplantı Salonu’nda yapılan toplantı toplantıya Kaymakam Musa Sarı’nın yanısıra Emniyet Müdürü Halil KarabacaK, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Emin Albayrak, kurum müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"