Her biri ayrı bir kahraman!

Yayınlanma Zamanı : 30 Kasım 2017 Saat: 14:15

Her biri ayrı bir kahraman!

Güleryüz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için Taş Devri Çizgi Film kahramanlarının kıyafetlerinden oluşan bir defileye hazırlanıyor. Öğrencilerin kendi elleriyle hazırladıkları kıyafetleri aynı zamanda manken olarak da sergileyecekleri baloda katılımcılar adeta zamanda yolculuğa çıkacak. Unutulmaz çizgi filmlerden Taş Devri’nin Fred ve Vilma Çakmaktaş, Barni ve Beti Moloztaş gibi akıllara kazınan karakterlerini kıyafetlere yansıtarak, İskenderun’a taşıyacak olan öğrencilerin sergi hazırlıklarını sürdürürken yaşadıkları heyecan gözlerine yansırken, okulun kurucusu Nesli Özdemir de onları bir saniye bile yalnız bırakmıyor.

“Öğrencilerimizin yapamayacağı hiçbir şey yok”

Sosyal sorumluluk projelerinde çığır açan, yeniliklerle öğrencilerini hem hayata adapte eden hem de yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan  Güleryüz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Nesli Özdemir, “Okulumuzda kurduğumuz atölye sayesinde öğrencilerimiz bugüne kadar kendi ürettikleri ürünleri birçok kez sergilediler. Bu defa kendi diktikleri ve tasarladıkları kıyafetleri hem dikiyorlar, hem de o kıyafetlerle defilede mankenlik yapacaklar. Çok heyecanlıyız ve gururluyuz. Öğrencilerimize çok güveniyoruz ve inanıyoruz. Onlar da, kendilerine aşılamış olduğumuz bu güven sayesinde üstesinden gelemeyecekleri hiçbir şey olmadığını çok iyi biliyorlar artık” dedi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde İkem Koleji Gösteri Salonu’nda saat 14:00’te düzenlenecek olan baloya herkesi davet eden Nesli Özdemir, “Bu baloyu herkes tarafından bilinen “Taş Devri” çizgi filminden esinlenerek hazırladık. İskenderun ING Bank çalışanlarının projelendirdiği bu baloyu öğrencilerimiz de büyük bir keyifle hazırlanıyor. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde İkem Koleji Gösteri Salonu’nda saat 14:00’da yapılacak olan baloya tüm halkımız davetlidir. Bu özel günümüzde bizlerin ve çocuklarımızın sevincimize ortak olan herkese şimdiden teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"